Поділитись:

«Ягодин» без черг: польські фермери не стали блокувати трасу

П'ятниця, 14 квітня 2023, 16:33

Польські фермери не стали блокувати трасу у Дорогуську, що на кордоні з Україною, тому у пункті пропуску «Ягодин» не виникли черги.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинської митниці.

Днями митники попереджали, що з 12 квітня можливі затримки у проходженні вантажів через МАПП «Ягодин – Дорогуськ» у зв'язку з протестами польських фермерів. 

Станом на 14 квітня спеціальна карта, яку Держмитслужба оновлює щодня, вказує на відсутність накопичення транспорту на переході  з обох боків кордону. 

Дані загальної електронної черги запису для експорту продукції, що не потребує ветеринарного контролю, містять інформацію про менш ніж сотню зареєстрованих авто. 

За словами митників, на ситуацію вплинуло кілька факторів. Польські фермери у своїй акції протесту утрималися від блокування Дорогуська й під'їзних шляхів до нього. Крім того, на ділову активність міжнародних перевізників впливає календар відзначення Великодня у західному чи східному християнських обрядах.

«Митний пост "Ягодин" працює у штатному режимі, 24 години 7 діб тижня, без вихідних чи святкових перерв. Принагідно нагадуємо декларантам про важливість вчасного подання попередніх митних декларацій для пропуску вантажів без непродуктивних очікувань», – додали у Волинській митниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів