Поділитись:

Google додасть субтитри українською у Chrome (фото)

Вівторок, 11 квітня 2023, 05:18
Google додасть субтитри українською у Chrome (фото)

Майже через два роки браузери Chrome невдовзі можуть нарешті отримати функцію, яка досі була доступна лише на телефонах Google Pixel – субтитри Live Translate, у тому числі українською, пише УНН з посиланням на Gizmodo.  

Користувач Reddit та бета-тестер Chrome Canary Leopeva64 опублікував кілька скріншотів та GIF-файлів у сабреддіті r/chrome, демонструючи майбутню функцію субтитрів Live Translate, яка з'явиться у браузері Google. 

З опублікованого Leopeva64 випливає, що для перекладу є п'ять основних мовних пакетів, крім англійської, включаючи французьку, німецьку, італійську, японську та іспанську. Користувачі повинні мати можливість перекладати звук будь-якою з цих шести мов на свою рідну мову, якщо ця рідна мова перебуває у списку підтримуваних мов. Після торішнього Google I/O компанія збільшила кількість мов Google Translate до 133. У переліку, як видно з опублікованого Leopeva64, є й українська. 

Google додасть субтитри українською у Chrome (фото) 

У Chrome, як очікується, Live Translate відображатиметься у вигляді вікна, яке закриє частину екрана. Потім він розшифровує будь-який звук, який ви відтворюєте, мовою оригіналу, а потім повільно перекладає на мову користувача. Як зауважує користувач Reddit, у вікні автоматично показується переклад відео у режимі реального часу. Тож, функція може бути корисна, наприклад, при перегляді фільмів чи серіалів. 

Google додасть субтитри українською у Chrome (фото) 

Якщо релізна версія збереже той самий інтерфейс користувача, то вікно можна згорнути або закріпити в певній частині екрана. Google вже кілька місяців проводить бета-тестування функції перекладу у Chrome Canary, версії браузера з раннім доступом. Попри те, що робота над цією функцією, здається, просувається вперед, досі немає офіційного повідомлення про те, коли можна буде побачити фінальний реліз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2024
03 квітня 2024
25 березня 2024
21 березня 2024
19 березня 2024
05 березня 2024
13 лютого 2024
10 лютого 2024
08 лютого 2024