Поділитись:

Загинули під Бахмутом: у Луцькій громаді попрощались з трьома Героями (фото)

Середа, 05 квітня 2023, 18:26

Мешканці Луцької громади провели в останню дорогу трьох військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з російським агресором.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

 

У Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку, 5 квітня, відспівали Олега Хрищука та Тараса Брайловського, а в храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Полонка – Ігоря Дзіха.

   

Лучанин Олег Хрищук, 18.04.1981 року народження, був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду номер обслуги 1-го гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки. Загинув 01.04.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області.

Лучанин Тарас Брайловський (05.08.1981 р. н.) був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду стрільця 1-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти. Загинув 01.04.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області.

Лучанин Ігор Дзіх, 30.01.1977 року народження, був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду навідника кулеметного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки. Загинув 01.04.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

 

   

  

Олега Хрищука та Тараса Брайловського поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа. Ігоря Дзіха похоронили на місцевому цвинтарі в селі Полонка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів