Поділитись:

Зимовий наступ росії на Донбасі провалився, – британська розвідка

Субота, 01 квітня 2023, 12:39

фото ілюстративне

Плани російського військового командування розширити підконтрольні території Донбасу під час зимового наступу зазнали невдачі.

Про це, як пише «Європейська правда», йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

В огляді нагадують, що 11 січня 2023 року начальник Генерального штабу hосії генерал Валерій Герасимов взяв на себе особисте командування «спеціальною військовою операцією» в Україні.

«Перебування Герасимова на посаді характеризується спробами розпочати загальний зимовий наступ з метою поширення російського контролю на весь Донбас. Через 80 днів стає все більш очевидним, що цей проєкт провалився», – зазначає розвідка.

Відзначається, що на кількох ділянках фронту на Донбасі російські війська досягли лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв, значною мірою розтративши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману в результаті осінньої «часткової мобілізації».

«Після десяти років перебування на посаді начальника Генштабу РФ існує реальна ймовірність того, що Герасимов розширює межі того, як довго російське політичне керівництво буде терпіти невдачі», – зазначається в огляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2023
07:04
05 червня 2023
04 червня 2023
13:50
12:35
03 червня 2023