Поділитись:

На Волині збудують новий українсько-польський пункт пропуску (фото)

П'ятниця, 31 березня 2023, 15:39

На Волині збудують новий українсько-польський пункт пропуску для автомобільного сполучення, що розвантажить решту переходів, зокрема пропуск осіб та легкових автомобілів.

Про це 31 березня повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

У четвер, 30 березня, відбулася зустріч начальника Волинського прикордонного загону з керівником Надбужанського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща.

«Сторони оцінили основні результати співпраці за минулий рік, зазначивши, що завдяки спільним зусиллям забезпечено належну охорону українсько-польської ділянки кордону та ефективну протидію злочинній діяльності. Значні ресурси було направлено на підтримку безперебійного функціонування пунктів пропуску та ритмічного оформлення осіб і транспортних засобів під час евакуації з України населення на початку повномасштабного вторгнення», – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на можливу загрозу вторгнення рф з території білорусі, Сторони домовилися про оперативний обмін інформацією щодо будь-яких маневрів військової техніки вздовж кордонів на білоруських теренах.

Крім того, українські та польські прикордонники позитивно оцінили хід реалізації пілотних проєктів щодо ваговозів у пунктах пропуску «Ягодин-Дорогуськ» і «Устилуг-Зосін». Про перспективу будівництва ще одного пункту пропуску на кордоні з Польщею у Волинській області говорили днем раніше під час зустрічі з делегацією із Люблінського воєводства.

Як зазначив під час виступу начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський, будівництво нового спільного пункту пропуску для автомобільного сполучення з організацією пішохідного руху «Адамчуки-Збереже» сприятиме розвантаженню решти переходів, зокрема щодо пропуску осіб та легкових автомобілів.

Домовилися, що працюватимуть над питанням облаштування нового пункту пропуску разом.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
04 червня 2023
15:41
03 червня 2023
02 червня 2023
08:00
31 травня 2023
30 травня 2023