Поділитись:

У Луцькому районі попрощалися із полеглим на війні Іваном Войтовичем (фото)

Неділя, 26 березня 2023, 19:14

26 березня Городищенська громада попрощалася із 40-річним воїном Іваном  Войтовичем, який загинув 17 березня, виконуючи свій військовий обов’язок в одному з населених пунктів Куп’янського району Харківської області, внаслідок важких тілесних трав несумісних із життям.

Про це повідомили на сайті Городищенської громади.

  

Проводжали в останню земну путь захисника України рідні, близькі, друзі, керівництво та працівники сільської ради, військовослужбовці та члени місцевого добровольчого формування, священнослужителі та мешканці громади.

   

Повз утворений живий коридор пошани до батьківської хати напередодні та велелюдною ходою під звуки духового оркестру вже від рідної домівки в день похорону до місця вічного спокою востаннє “пройшов” Іван… Поховали бійця з усіма почестями – спільною молитвою, виконанням Державного Гімну України під залпи почесної варти на Сенкевичівському кладовищі.

Житель смт.Сенкевичівка Войтович Іван Вячеславович, 18.01.1983 р.н., солдат військової служби по мобілізації поліг на полі бою на Харківщині 17.03.2023 року внаслідок воєнних дій при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з агресією російської федерації проти України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
18:04
05 червня 2023