Поділитись:

У росії непокояться через інформацію про можливий наступ України, – ISW

Субота, 25 березня 2023, 10:30

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) помітили, що інформаційний простір росії «зі значним занепокоєнням» реагує на повідомлення про сповільнення російських операцій і можливий контрнаступ Сил оборони.

Про це пише Українська правда. 

За даними інституту, у російському інформаційному просторі все частіше лунають повідомлення про підготовку можливого українського контрнаступу.

Заступник голови Ради безпеки росії Дмитро Медведєв заявив 24 березня, що росії відомо про підготовку українського контрнаступу, і що генштаб країни-агресора готує рішення та заходи реагування на це.

Аналітики зробили висновок, що так званий «великий» російський весняний наступ, схоже, «наближається до кульмінації, і російський інформаційний простір реагує на уповільнення російських операцій і можливість України перехопити ініціативу зі значним занепокоєнням».

«Російському військовому командуванню необхідно буде перекинути значну кількість сил на фронт, щоб або запобігти кульмінації, або розпочати нові наступальні операції, і малоймовірно, що такі сили існують у достатньому обсязі для того, щоб зробити і те, і інше», – зазначається в огляді інституту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 жовтня 2023
08:00
02 жовтня 2023
16:03
01 жовтня 2023
30 вересня 2023
15:18