Поділитись:

Ariel, Persil, Tide: на Волині викрили масштабне підпільне виробництво побутової хімії (фото, відео)

П'ятниця, 24 березня 2023, 11:40

Нелегальна продукція на 2 мільйони гривень: на Волині викрили масштабне підпільне виробництво побутової хімії.

За процесуального керівництва прокурорів Волинської обласної прокуратури на Волині викрито підпільне виробництво підробних товарів побутової хімії.

За даними слідства, громадяни налагодили у кількох цехах виготовлення продукції, на яку наклеювали етикетки з назвами торгових марок Ariel, Fairy, Tide та інших, права на які належать компанії The Procter and Gamble Company.

Реалізовувалась продукція через інтернет

У ході досудового розслідування кримінального провадження про незаконне використання знака для товарів і послуг та фірмового найменування, що завдало шкоди в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 229 КК України) проведено низку обшуків.

У організаторів підпільного бізнесу вилучено обладнання для виробництва та пакування товарів, десятки тонн сировини та готової нелегальної продукції на суму близько 2 млн грн, готівкові кошти, комп'ютерну техніку, наклейки з назвами торгових марок, документацію, чорнові записи, телефони, банківські картки та три транспортних засоби.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Вживаються заходи задля встановлення усіх осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування проводить теруправління БЕБ у Волинській області.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2023
01 червня 2023
30 травня 2023
29 травня 2023
26 травня 2023
25 травня 2023
24 травня 2023
22 травня 2023