Поділитись:

Як вибрати та купити кондиціонер LG: корисні поради від фахівців*

Субота, 18 березня 2023, 17:51

Сьогодні кліматичне обладнання необхідне для створення сприятливого мікроклімату не тільки в квартирах та будинках, але також в офісах, закладах громадського харчування, торгових та розважальних центрах, санаторіях та готелях, на підприємствах. Оптимальним рішенням буде купити кондиціонер LG, який відрізняється надійністю та міцністю конструкції, енергоефективністю, незначною шумністю, різноманітним модельним рядом. Де купити та як вибрати відповідну модель кондиціонера — розповідають фахівці інтернет-магазину Stylus.

Порада 1. Знайдіть надійного продавця

 Почати вибір кліматичного обладнання необхідно з вивчення ринку. При покупці такої техніки варто віддати перевагу перевіреним часом та надійним продавцям. Це може бути як офлайн-магазин, що спеціалізується на реалізації товарів з цієї ніші, так і онлайн-майданчик. Останній варіант зручніший для тих покупців, які вважають за краще займатися «шопінгом», не виходячи з дому. Якщо цікавить надійний інтернет-магазин із широким асортиментом товарів за доступними цінами, то рекомендуємо Stylus.

Порада 2. Виберіть потрібну модель

Підбираючи кондиціонер, враховуйте особливості регіону (наприклад, рівень вологості та температурний діапазон), площу та тип приміщення, кількість і розміщення вікон та сонцевідводів. Також важливо визначитися з типом кондиціонера: спліт-система, касетний, канальний.

Кондиціонери торгової марки LG відрізняються і способом встановлення, що дозволяє підібрати найбільш підходящий під приміщення та особливості експлуатації варіант:

  • настінний,
  • віконний,
  • підлоговий,
  • стельовий,
  • підлогово-стельовий.

Окремо варто виділити групу мобільних кондиціонерів, які називають портативними або переносними. Це переважно компактних габаритів модифікації, які підходять для створення сприятливого мікроклімату в невеликих приміщеннях. При необхідності такі кондиціонери можна переміщати з одного місця на інше.

Порада 3. Порівняйте ціни на кондиціонери

Корейський бренд LG завжди був клієнтоорієнтований, тому продукція, що випускається, відрізняється доступною вартістю. В асортименті компанії представлені зразки техніки на будь-який гаманець: бюджетні, середньобюджетні, преміального класу. Також не забудьте порівняти ціни в різних магазинах на моделі, що сподобалися. Більшість продавців пропонують можливість придбати техніку у розстрочку або кредит, що дозволяє не економити, а купити гідну модель, яка повністю відповідає вашим побажанням та вимогам.

Кондиціонер LG><span class=Кондиціонер LG

Порада 4. Ознайомтеся із відгуками

Зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої моделі кондиціонера допоможуть відгуки інших покупців. Адже саме у відгуках можна почитати як про переваги, так і про недоліки техніки, порівняти деякі параметри, технічні моменти та особливості експлуатації. Тому не забудьте приділити трохи часу питанню вивчення відгуків, щоб не помилитися та зробити правильний вибір.

Порада 5. Перевірте гарантію

Компанія LG ретельно зберігає зароблену роками репутацію, тому пропонує покупцями техніку з гарантією. Наприклад, застосування сучасних технологій у виготовленні компресорів дозволяє надавати 10 років гарантії на побутові інверторні кондиціонери. Однак умови та термін гарантійних зобов'язань можуть відрізнятися для різних моделей та регіонів.

Порада 6. Уточніть питання монтажу

Незалежно від типу, кондиціонери необхідно правильно встановити. В іншому випадку пристрій буде працювати некоректно, що може призвести до поломки. Встановити обладнання можна самостійно, але краще скористатися допомогою спеціалістів. Зазначимо, що багато продавців пропонують за додаткову оплату послугу монтажу кондиціонера — уточнити це питання можна на етапі вибору моделі або замовлення.

Сподіваємося, що описані у статті поради допоможуть вам підібрати та купити кондиціонер LG, який буде радувати якістю та комфортом роботи тривалий період.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 січня 2023
28 червня 2022
19 березня 2022
25 травня 2021
05 квітня 2021
24 червня 2020
14 червня 2019
03 червня 2019
27 листопада 2018
29 травня 2018
17 серпня 2017
11:33
07 червня 2017
03 лютого 2017