Поділитись:

Назвали можливі цілі наступних російських ракетних атак

П'ятниця, 17 березня 2023, 07:20
Назвали можливі цілі наступних російських ракетних атак

Попри те, що зима закінчилася, Росія може і надалі обстрілювати Україну. Цілями ворога можуть бути урядові будівлі, так звані «центри ухвалення рішень» та інфраструктурні об’єкти.

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв’ю 24 каналу, передає ТСН.

За його словами, для росіян пріоритетними цілями залишаються так звані «центри ухвалення рішень», тобто урядові будівлі, будівлі Збройних сил і Міністерства оборони.

«Урядові будівлі – це не лише столиця, адже ми пам’ятаємо про Харківську та Миколаївську ОДА. Тому очікувати від них можна будь-чого. Треба просто бути готовим і нищити все, що летить на нас. А людям дотримуватись рекомендацій з безпеки», – наголосив Ігнат.

Речник Повітряних сил ЗСУ зауважив, що ворог надалі атакує об’єкти критичної інфраструктури, аби завдати якнайбільшої шкоди мирному населенню.

«Також транспортна інфраструктура, гідротехнічні споруди, очисні споруди. Все, що може принести горе людям й екологічну катастрофу. Ну і як бачимо по наслідках 9 березня, ворог не полишає спроб атакувати наш енергетичний сектор», – підкреслив Ігнат.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону Єдині новини заявив, що  росія вичерпує запаси ракетного озброєння, а тому масовані атаки на Україну тепер можуть відбуватися раз на місяць, а то й рідше. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів