Поділитись:

На півночі України військові пройшли підготовку на психологічну стійкість у бою (відео)

Вівторок, 14 березня 2023, 09:44

За ініціативи Командування Об’єднаних Сил ЗС України з підрозділами, що боронять Північну операційну зону, були проведені комплексні заняття з тактичної та психологічної підготовки.

Захід відбувся задля відпрацювання у військовослужбовців навичок виконання штурмових дій у складі підрозділу в умовах, максимально наближених до бойових дій, повідомили на фейсбук-сторінці Командування Об'єднаних Сил ЗС України.

Як повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, ці заняття передбачають відпрацювання у військовослужбовців психологічної стійкості до різних ефектів бою, зокрема вибухів, спалахів, будь-яких шумів, криків тощо.

«Смуга перешкод, яку долають військовослужбовці, максимально насичена різними елементами, що вимагають від воїнів фізичної витривалості, тактичної та психологічної підготовки. Складно в навчанні – легше буде в бою. Звичайно, ми не відтворимо всього того, що відбувається на полі бою, але максимально наблизимо й підготуємо наших військовослужбовців», – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач також зазначив, що це не нова смуга: такі ж самі використовують у десантно-штурмових підрозділах, підрозділах Сил територіальної оборони та механізованих підрозділах. Найголовніше в такій смузі – це відпрацювання стійкості у військовослужбовців, бажання прибути до фінішу всією групою та виконати поставлене завдання.

«Для того, щоб бути психологічно готовими до ведення сучасного бою, потрібно якісно готуватися. Бійці мають відповідно реагувати на вибухи та стрілянину, тоді як командир – швидко приймати рішення й вести за собою людей, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, дощ, вода, бруд – усе це притаманне сучасному бою. І військовослужбовець має бути повністю готовим до дій у таких умовах. У цьому й полягає головний зміст цієї підготовки.

«Поки обстановка дозволяє, у Північній операційній зоні тривають заходи з підготовки військ. Також готуються командири, штаби. Крім цього, ми продовжуємо мінувати державний кордон України, створювати нові оборонні рубежі й позиції. Усе це необхідно для того, щоб зміцнити нашу оборону», – зауважив генерал-лейтенант Наєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2023
24 травня 2023
22 травня 2023
19 травня 2023
18 травня 2023
17 травня 2023
15 травня 2023
11 травня 2023
09 травня 2023
08 травня 2023
29 квітня 2023