Поділитись:

НМТ-2023: як і коли реєструватись

Понеділок, 06 березня 2023, 00:36

Реєстрація на національний мультипредметний тест онлайн розпочнеться у квітні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Про це повідомила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, – пише УП.Життя.

Вона наголошує, що реєстрація буде безпаперовою, тобто учасникам доведеться завантажити свої документи в спеціальний сервіс, і не треба буде надсилати їх звичайною поштою. 

«Після цього кожний учасник або учасниця отримає доступ до своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО. Ця сторінка буде нашим основним інформаційним порталом для учасника», –  наголосила Тетяна Вакуленко.

На інформаційній сторінці учасника буде відображатися вся інформація про те де, коли і як буде проходити тестування.

В УЦОЯО додають, що основна сесія тестування буде проходити у червні. А наприкінці місяця або на початку липня – відбудеться додаткова. Взяти участь у ній зможуть вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії. 

Зі слів заступниці директора УЦОЯО, як і минулого року, результати учасники НМТ-2023 зможуть дізнатися відразу в своєму тестовому середовищі. Тобто, коли закінчується час або всі завдання виконані, на екрані з’являється кількість тестових балів за кожен предмет. 

«Демонстраційні варіанти з усіх предметів НМТ ми оприлюднюємо у себе на сайті. Це буде і ПДФ, і онлайн-версія для учасників, у яких є можливість працювати в інтернеті», – каже Тетяна Вакуленко.

Також учасники зможуть проходити тести в онлайн-тестувальнику, перевірити себе і зрозуміти, над чим ще треба попрацювати. 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
04 червня 2023
01 червня 2023
31 травня 2023
30 травня 2023
29 травня 2023
28 травня 2023
27 травня 2023