Поділитись:

Навчання українців на Patriot в США незабаром завершиться

Вівторок, 28 лютого 2023, 23:13

Навчання українців в на системах Patriot. в США скоро вже завершиться.

Про це пише Європейська правда.

Високопоставлений представник оборонного відомства США повідомив Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу, що Сполучені Штати та їхні союзники вже підготували понад 4 000 українських військових, зокрема, незабаром має завершитися навчання українців на системах Patriot.

«Колективні навчання тривають по всій Європі і різко збільшують українські об'єднані збройні формування. Загалом, з січня американські військові підготували понад 1000 українців, в результаті чого загальна кількість підготовлених Сполученими Штатами військовослужбовців становить трохи більше 4000», - сказав генерал-лейтенант Дуглас Сімс II, директор з операцій Об'єднаного комітету начальників штабів США.

 Американські військові також тренують українців на ракетному комплексі Patriot у Форт Стілл, штат Оклахома, і Сімс оголосив, що тренування незабаром завершиться. 

«Збройні сили США незабаром завершать підготовку та оснащення першої української батареї Patriot», – повідомив комітету Сімс.

Це перший раз, коли Пентагон уточнив, коли може завершитися навчання.

«Ми впевнені, що українці будуть використовувати Patriot з таким же досвідом, який вони демонструють щодня з їхніми нинішніми можливостями протиповітряної оборони», – додав Сімс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18:04
05 червня 2023