Поділитись:

Елітні підрозділи рф стали менш професійні, ніж на початку війни, – британська розвідка

Неділя, 26 лютого 2023, 13:32

фото ілюстративне

Елітні підрозділи російських військ зараз вже набагато менш професійні, ніж на початку війни через доукомплектацію після втрат.

Про це повідомляє британська розвідка, – пише «Слово і Діло».

Розвідники пояснили, чому елітні підрозділи окупантів зараз вже набагато менш професійні на прикладі 155-ї бригади російських морпіхів. Вони припустили, що причиною цьому стала доукомплектація підрозділів після втрат на війні.

Міноборони Великої Британії також опублікували супутникові знімки знищеної російської техніки під Вугледаром. За їхніми словами, ймовірно, це і є бійці зі 155-ї бригади.

 

Відомо, що російських морпіхів в основному не залучали до війни проти України як єдине велике угруповання, а розкидали окремими підрозділами по різних групах. Їм часто доручали найскладніші завдання, де усе закінчилося великими втратами.

«Ймовірно, покращена боєздатність бригад морської піхоти зараз, напевно, суттєво погіршилася, тому що вони були поповнені недосвідченими мобілізованими. Ця нестача досвіду майже гарантовано підсилює схильність російських офіцерів до мікроменеджменту, що, своєю чергою, зменшує оперативну гнучкість підрозділів», – зауважують у розвідці.

Також додають, що саме ці підрозділи невдовзі можуть кинути у наступ під Вугледаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:32
08:10
29 березня 2023
28 березня 2023
08:10
27 березня 2023
12:10