Волиняни здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону

Середа, 22 лютого 2023, 23:29

Четверо спортсменів з Волині здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону для людей з інвалідністю.

Про це розповів начальник регіонального центру «Інваспорт» Віктор Галан-Ващук, – пише Суспільне.

У змаганнях брали участь понад 70 спортсменів з 12 регіонів України.

Програма чемпіонату містила три гонки:

• біатлонний спринт;
  • лижні гонки з інтервальним стартом;
  • лижні гонки  вільним стилем.

Загалом було розіграно 18 комплектів нагород (по три – у кожному класі для чоловіків та жінок).

У перший день змагалися спортсмени з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату.

У біатлонному спринті на 7,5 кілометрів волиняни здобули такі результати: Юлія Батенкова-Бауман здобула друге місце, Богдана Конашук та Ілона Варковець – треті.

У другий день чемпіонату, спортсмени змагалися у лижних перегонах, гонка з інтервальним стартом на дистанції 5 кілометрів. Перше місце посіла Богдана Конашук, Друге Юлія Батенкова-Бауман, третє – Ілона Варковець та Назар Шевчик.

В останній змагальний день чемпіонату України з лижних гонок та біатлону учасники змагалися у гонці вільним стилем на дистанції 10 кілометрів. Підсумкові результати волинян: Богдана Конашук – перше місце, Ілона Варковець, Юлія Батенкова-Бауман та Назар Шевчик — треті місця.