Поділитись:

«Остаточний кінець», – Дуда про долю лукашенка в разі вступу у відкриту війну

Понеділок, 20 лютого 2023, 09:05

Президент Польщі Анджей Дуда переконаний, що якби самопроголошений президент Білорусі олександр лукашенко віддав наказ про вступ Білорусі у відкриту війну проти України, це означало б його «остаточний кінець». 

Про це пише Українська правда. 

«Немає сумнівів, що Лукашенко намагається уникнути того, щоб Путін змусив білоруську армію увійти в Україну, вступити у відкритий бій проти України. Тому що, по-перше, це означало би смерть для багатьох білорусів, які не мають бойового досвіду і раптово, погано озброєні, зіткнулися б з українцями, які воюють вже багато років і які дуже рішуче налаштовані захищати свою батьківщину.

По-друге, білоруси не є войовничою нацією. Білоруси не хочуть воювати, тому їх потрібно було би примусити піти проти своїх українських сусідів.

Лукашенко дуже добре знає, що це означатиме його остаточний кінець. Тому що нація практично, на мою думку, тоді піде проти нього в повному складі. Ситуація може виявитися абсолютно некерованою для нього», – заявив він. 

Водночас Дуда зазначив, що Польща фактично не визнає режим Білорусі в політичному сенсі.

«Ми вважаємо, що вибори були сфальсифіковані, що результат абсолютно не відображає того, хто там сьогодні при владі. Ми вважаємо, що це узурпована влада, тому ми її не визнаємо», – сказав польський президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2023
07:04
05 червня 2023
04 червня 2023
13:50
12:35
03 червня 2023