Поділитись:

Ще в чотирьох громадах на Волині з'являться «шерифи» (фото)

Субота, 18 лютого 2023, 15:10

Чотири волинські громади – Торчинська, Сошичненська, Велимченська та Смідинська – зголосилися стати учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади». Усе задля того, аби покращити безпекове середовище у своїх населених пунктах. 

Про це розповів начальник сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП Роман Богдан, який днями зустрівся із головами тергромад та обговорив подальшу співпрацю, – повідомляє ГУНП у Волинській області.

Зі слів поліцейського, громади придбають службові автомобілі своїм шерифам, а також, відповідно до нормативних документів, облаштовують робочі місця правоохоронцям – поліцейські станції.

«Фундамент у нашій спільній діяльності з цими громадами ми заклали. З їх очільниками вже підписано меморандум про співпрацю та партнерство. Планується проведення конкурсу для відбору правоохоронців, які виконуватимуть обов’язки поліцейських офіцерів. Вони пройдуть відповідне навчання, де опанують необхідні знання та навички для несення служби, і лише тоді розпочнуть працювати», – зазначили в УПД.

 

Нині у Волинській області успішно працює 49 поліцейських офіцерів.  Дотримуючись одного з принципів проєкту, більшість з них проживають на територіях обслуговування. Вони добре розуміють і бачать потреби жителів й допомагають у вирішенні їх проблем. 

Поліція Волині продовжує працювати у цьому напряму, аби у кожній громаді області був свій поліцейський офіцер.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів