Поділитись:

Від сьогодні у Луцьку візи видаватимуть по-новому

П'ятниця, 20 січня 2017, 08:50

Із 20 січня вступає в дію новий порядок отримання віз. Тепер не треба телефонувати для реєстрації, вам протягом визначеного часу зателефонують самі ж працівники кол-центру.

Таку систему вперше впровадили у жовтні 2016 року у Київському консульському окрузі, і вона швидко показала свою ефективність, – пише ВолиньPost.

"Це дуже полегшує систему, бо раніше заявники хотіли о тій самій годині зателефонувати до кол-центру, а це було неможливо", – розповів відповідальний за візовий відділ у консульстві в Луцьку Пьотр Матусик.

Із 20 січня система діятиме в луцькому, одеському та харківському консульствах. Згодом її запровадять усюди. Стара система першим кроком передбачала передоплату у банку за послуги пункту прийму візових анкет. Особа залишала номер паспорта, особисті дані та номер телефону і отримувала квитанцію.

У новій системі після отримання квитанції в банку особа, яка має намір подати візові документи, очікуватиме на дзвінок від співробітника кол-центру. Тому дуже важливим є те, щоб особа подавала правильний номер телефону, аби згодом була можливість здійснення контакту та отримання терміну від працівника кол-ценру.

"Визначення терміну не залежить від оператора, а відбувається автоматично через комп'ютерну систему, – зазначив Матусик. Якщо термін підходитиме, то особа прийде і подасть документи у вказаний час. Якщо ж термін не підходитиме, є можливість встановлення іншого. Тому треба буде зачекати кілька днів, поки працівник кол-центру знову зателефонує та запропонує новий термін.

Якщо не підійде жоден із запропонованих термінів, тоді особі повернуть передоплату. Тож, можна буде здійснити оплату ще раз та очікувати на нові терміни. Повертають кошти через надання заяви у пункті прийому візових анкет, потім заяву передають до банку, який і поверне кошти.

Детальніше про нові правила видачі віз у Луцьку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:50
13:16
08:59
03 серпня 2020