Поділитись:

ТОП-8 найнесподіваніших закупівель держустанов України

Четвер, 19 січня 2017, 20:37

Держустанови оголошують торги на найрізноманітніші, іноді навіть несподівані, товари, послуги та роботи.

Експерти торгового майданчика Zakupki.Prom.ua зібрали приклади і докази того, що практично будь-який виробник і постачальник може прийти в держзакупівлі і знайти там свого покупця, – пише Канал 24.

1. Музичні інструменти

Восени 2016- го року відділ культури, туризму і охорони культурної спадщини Печерської РДА в місті Києві оголосив тендер більш ніж на півмільйона гривень на музичні інструменти. В Україні у державній власності перебувають сотні музичних шкіл, в яких є потреба в таких товарах. Причому в даному випадку серед лотів закупівлі, крім традиційних гітар і скрипок, виявилися клавінови, ксилофони, кларнети, флейти та арфи. Продавцям музичних інструментів було, за що поборотися в цій закупівлі.

2. Спортивний інвентар

Знайдуть покупців і постачальники спорттоварів. Наприклад, минулого літа Барська районна державна адміністрація оголосила торги, в результаті яких купила батут із захисною сіткою і сходами в комплекті. До слова, придбання такого товару не рідкість. Так, за два роки в системі є інформація про більш ніж 20-ть закупівель батутів.

3. Ремонт побутової та комп'ютерної техніки

Здавалося б, що може закуповувати така організація як "Київпастранс"? Це державне підприємство проводить багато тендерів на запчастини до локомотивів і вагонів міського транспорту, страхові послуги, паливо. Однак серед їхніх потреб зустрічається і замовлення ремонту мікрохвильової печі, плазмового телевізора і неттопа. Тобто будь-який дрібний підприємець, який надає такі послуги, може їх запропонувати державним установам.

4. Створення фільму

Творчі студії можуть позмагатися за право отримати замовлення, наприклад, від Державного агентства з питань кіно. Останнє систематично проводить тендери (за два роки їх було близько сотні) на створення різноманітної продукції. Так, в липні це агентство оголосило торги на створення аудіовізуального твору "Віктор-робот". Причому бюджет цієї закупівлі перевищив 31 млн грн. Непоганий заробіток для творчих людей.

5. Робототехніка

Деякі державні установи потребують високотехнологічного обладнання, наприклад, в робота-пилососа. Так, фізкультурно-оздоровчий заклад "Плавальний басейн "Купава" в березні оголосив тендер на його придбання з бюджетом в 150 тис грн.

6. Організація свята

З розмахом і яскравою культурною програмою вирішили відсвяткувати Новий рік і Різдво в селищі міського типу Козин. Так, місцева сільрада підписав договір з приватним підприємцем на забезпечення "видовищних заходів" на суму в 75 тис грн.

7. Пошиття дизайнерського одягу

Державні установи досить часто замовляють предмети одягу, але в основному йдеться про уніформу – для військових, пожежників, медиків, спортсменів. Однак є випадки, коли закупівля стосується практично дизайнерської роботи. Управління культури Дарницької РДА в м.Києві цього літа замовило пошиття 12 бальних суконь для дорослих. Цікаво, що до тендерної документації був доданий докладний ескіз цих суконь.

8. Амуніція для тварин

Через систему ProZorro можна "одягати" не тільки людей, а й коней. Так, минулої осені Львівська дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник" закупила різноманітної амуніції для спортивних коней. 17 різних предметів – від підков, стремен і вуздечок до попон, дзвіночків і хутра – на більш ніж 63 тис грн.

Така різноманітність в закупівлях держустанов абсолютно знищує страх постачальників бути "незатребуваними". Через ProZorro можна продати практично все. Всього лише потрібно правильно і усвідомлено брати участь у торгах, вивчати, аналізувати ринок і конкурентів, а головне – не боятися зробити перший крок.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 серпня 2020
27 липня 2020
03 липня 2020
08 червня 2020
01 червня 2020
27 травня 2020
08:10
21 травня 2020
05 травня 2020
17 квітня 2020
16 квітня 2020
10 квітня 2020
06 квітня 2020
03 березня 2020
05 січня 2020
03 червня 2019
15:05