Поділитись:

У Луцьку провели в останню дорогу двох Героїв – Олександра Ференца та Віктора Іваницького (фото, відео)

Четвер, 09 лютого 2023, 15:10

У Луцьку в кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Олександра Ференца та Віктора Іваницького.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Лучанин Олександр Валерійович Ференц (10.08.1985 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації 1 березня 2022 року. Загинув 5 лютого під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Степове Василівського району Запорізької області.

Солдат Віктор Олександрович Іваницький (23.02.1974 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації 8 березня 2022 року. Загинув 5 лютого 2023 року в районі населеного пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області.

   

«Свята церква оспівує тих, кого ми називаємо Героями. На превеликий жаль, Героями стають не тільки ті, хто живими повернулися в свої домівки, а й ті, які віддали своє життя за Україну, за рідну землю, за свою сім’ю. Дорога скорботна родино! Великий жаль, плач і сльози сьогодні не тільки серед вас, а й у цілої нашої громади. Погляньте навколо себе – скільки людей прийшло вас підтримати! Сьогодні кожен із нас стане перед вашими дітьми на коліна, бо вони заслужили цієї шани. І цим самим кожен засвідчить свою повагу і до вас, дорогі батьки та усі члени сімей загиблих Героїв», – сказав у скорботній промові декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар.

   

Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану померлим, утворили живий коридор і прихилили свої коліна. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів