Поділитись:

Росіяни розпочали наступ на Луганщині, – ISW

Четвер, 09 лютого 2023, 09:51

фото ілюстративне

Упродовж останнього тижня темп операцій російських окупаційних військ вздовж лінії Сватове-Кремінна на заході Луганської області зріс.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що «максимальне загострення» спостерігається на Кремінському напрямку. Там ворог намагається прорвати українську оборону.

Аналітики зауважують, що на північний захід від Сватового зафіксовано рух росіян. Для здійснення наступу на цій ділянці залучені частини кількох дивізій.

«Підрозділи кількох полків 144 і 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО) і полк 90 танкової дивізії, підтримувані частинами 76 повітряно-десантної дивізії і невизначеними підрозділами Південного військового округу ведуть наступальні операції», – відзначається у звіті.

На думку експертів, ця ситуація і вказує на початок нового наступу росії. При цьому ЗСУ не дають ворогу отримати значні успіхи. Це може призвести до остаточної кульмінації на напрямку Сватове-Кремінна ще до повного захоплення російськими військами Луганської та Донецької областей.

«Ця кульмінація дасть для українських сил вікно можливостей, яке можна використовувати у власному контрнаступі», – резюмували аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 березня 2023
22 березня 2023
07:11
21 березня 2023
08:00
20 березня 2023