Поділитись:

NASA представило процес складання ракет для пілотованої місії до Місяця

Середа, 08 лютого 2023, 04:42

Нещодавно NASA оголосило про процес складання компонентів для ракет Space Launch System (SLS), які будуть використані в пілотованих місячних місіях Artemis II, III і IV.

Успішний запуск першої ракети сприяв підвищенню довіри інженерів до її систем і довів, що вона може забезпечити безпеку екіпажу. Про це пише 24 канал.

Ракети SLS, які будуть використані в місіях Artemis II і III, матимуть конфігурацію Block 1 з проміжною кріогенною рушійною установкою (ICPS), яка також була використана в першій місії. Починаючи з Artemis IV, його замінять на Block 1B, який замість ICPS матиме більш потужний розгінний блок (EUS).

Нові потужні ракети NASA

Головні ступені для ракет збираються компанією Boeing, провідним партнером NASA в цьому проєкті, на її авіаційному заводі в Мічуді, штат Новий Орлеан. Основна ступінь для Artemis II вже перебуває на завершальній стадії складання, незабаром вона буде оснащена чотирма двигунами RS-25 і відправлена до Космічного центру ім. Кеннеді у Флориді. Триває підготовка до складання і оснащення головної ступені для Artemis ІІІ, двигунну секцію якої було доставлено до Центру Кеннеді в грудні минулого року.

NASA працює над складанням ракет SLS
Слід зазначити, що NASA та її партнер Boeing досягають стабільного прогресу у складанні ракет SLS, які відіграватимуть вирішальну роль у майбутніх місіях Artemis. Успішний запуск першої ракети SLS ще більше зміцнив довіру до її систем і проклав шлях до майбутніх місій на Місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2023
26 травня 2023
25 травня 2023
23 травня 2023
19 травня 2023
18 травня 2023
17 травня 2023
16 травня 2023
14 травня 2023