Поділитись:

Де на Волині можна отримати повістку і що це означає

Неділя, 05 лютого 2023, 08:30

У Львівській обласній військовій адміністрації ухвалили рішення про рейди по розважальних та відпочинкових закладах з метою актуалізації обліку військовозобов'язаних. Це означає, що повістку можна отримати навіть в ресторані. Щоправда, згодом це повідомлення виділили. 

Лучани реагують на таке рішення негативно. Зауважують: краще, коли люди самі ставали б на облік, – йдеться у сюжеті 12 каналу. 

У Волинському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки кажуть: щоби не виникало потреби виходити на вулиці чи ходити розважальними закладами, треба, аби військовозобов'язані зверталися у центри добровільно. І додають, що жодних обмежень для вручення повісток немає. 

«Це може бути як і місце проживання, роботи, на вулиці, розважальний центр. Законодавством визначено, що повістку можуть дати після того, як встановлять особу. Оскільки в нас правовий режим воєнного стану, то кожен зобов'язаний носити зі собою документи», – зазначив речник центру Анатолій Маринюк. 

Повістка, видана на вулиці, – не бойова. Це означає, що просто треба прийти до військкомату, а не їхати на фронт. 

До слова, днями начальник управління персоналом штатного командування сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач розповів, що військовозобов'язані, які обмежено придатні до військової служби, у воєнний час також можуть бути мобілізовані. Проте їхня служба проходитиме не в бойових, а у військових частинах забезпечення. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:10
29 березня 2023