Поділитись:

У Бахмуті загинув американський волонтер Піт Рід

Субота, 04 лютого 2023, 08:50

Американський волонтер Піт Рід загинув у четвер у місті Бахмут під час надання допомоги цивільному населенню.

Про це пише Українська правда. 

Рід, ветеран морської піхоти США, був внесений до списку «загиблих при наданні допомоги» під час місії з іншою організацією, йдеться у заяві GRM, розміщеній у соціальних мережах.

«В Бахмуті, Україна, загинув засновник GRM Піт Рід. Піт був основою GRM, обіймаючи посаду голови правління протягом 4 років. У січні Піт відійшов від GRM, щоб працювати з Global Outreach Doctors у їхній місії в Україні, і був убитий під час надання допомоги», – сказано в дописі.

«Це суворе нагадування про небезпеку, з якою стикаються рятувальники та працівники гуманітарних організацій у зонах конфліктів, коли вони надають допомогу громадянам, що опинилися під перехресним вогнем. Піту було лише 33 роки, але він прожив життя, служачи іншим, спочатку як нагороджений морський піхотинець США, а потім у сфері гуманітарної допомоги. GRM намагатиметься вшанувати його спадщину та самовіддане служіння, яке він практикував», – йдеться у заяві.

На сайті Global Outreach Doctors Рід також вказаний як директор в Україні.

Речник Державного департаменту США підтвердив у коментарі «нещодавню смерть громадянина США в Україні». 

Дружина Ріда, Алекс Кей Поттер, написала в Instagram, що її чоловік не тільки жив заради свого обов'язку, але й, очевидно, загинув, рятуючи життя іншого члена команди.

Рід почав гуманітарну кар'єру, працюючи після урагану «Сенді», який вирував у його рідному штаті Нью-Джерсі.

Також повідомляється, що він очолював медичні бригади під час битви за Мосул в Іраку, надаючи допомогу понад 10 000 травмованим особам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 червня 2023
05 червня 2023
04 червня 2023
02 червня 2023
01 червня 2023
27 травня 2023
26 травня 2023
25 травня 2023
23 травня 2023
22 травня 2023