Поділитись:

«Ми ще нічого не виграли», – Роман Сініцин про деокупацію Криму (відео)

Субота, 04 лютого 2023, 09:30
«Ми ще нічого не виграли», – Роман Сініцин про деокупацію Криму (відео)

Нещодавно очільник ГУР МО України Кирило Буданов заявив, що Україна має зробити все, аби повернути Крим додому вже влітку 2023 року.

Свою думку щодо прогнозів деокупації півострова у новому випуску програми «Прайм-Тайм» на телеканалі «Конкурент TV» висловив керівник військового напрямку Фонду Сергія Притули відомий активіст Роман Сініцин.

Пан Роман зауважив, що Кирилу Буданову відомо більше, але особисто він менш оптимістичний у такому сценарії, і взагалі є питання, а чи поверне Україна Крим взагалі.

«Сценарії можуть бути абсолютно різні: і погані для країни, і дуже погані. Варто розуміти, що їх ще ніхто не відміняв, ми ще нічого не виграли, ми ворога не розбили. Ворог формує резерви, садить їх на техніку, ремонтує за Уралом. І мова знову йде про сотні тисяч людей, нові армії, нові армійські корпуси і так далі. І нам доведеться з ними воювати», – зазначив він.

Роман Сініцин розповів, що особисто для нього питання деокупації Криму не на часі – наразі варто зосередити увагу на Донецькому та Луганському напрямках, де точаться важкі бої і де ЗСУ подекуди несуть, на жаль, великі втрати. І не виключений сценарій відкриття нових фронтів.

Детальніше – у відео:

«Ми ще нічого не виграли», – Роман Сініцин про деокупацію Криму (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів