Поділитись:

У Луцьку просять облаштувати місця для паркування на газонах вздовж Соборності (петиція)

П'ятниця, 03 лютого 2023, 09:29

У Луцьку просять облаштувати місця для паркування автівок – транспорт пропонують залишати на спеціально обладнаних газонах.

Відповідну петицію розмістив у четвер, 2 лютого, на сайті E-Dem Вадим Слива.

«У місті спостерігається стійкий дефіцит місць для парковки автомобілів. Зокрема, вздовж проспекту Соборності, де через запровадження виділеної смуги руху для маршрутних транспортних засобів (в цілому – чудове рішення), зникла можливість зупинитися біля бордюру і на кілька хвилин забігти в крамницю або кавʼярню»,– написав він.

На думку автора звернення, саме на проспекті Соборності питання паркування можна досить легко вирішити, адже практично вздовж усього проспекту розташована дуже широка газонна смуга.

«Звісно, жертвувати газоном заради парковки не хотілося б, однак їх співіснування цілком можливе завдяки газонним решіткам. Таке рішення набуло широкого застосування в світі, та і у Луцьку щось схоже уже використано при благоустрої території поруч з приміщенням РАГСу», – зазначив лучанин.

Вадим Слива додав, що газонні решітки бувають різної конфігурації та щільності, тож можна підібрати такі, які не псували б зовнішній вигляд газонів, але разом з тим дозволила вирішити таке болюче для багатьох жителів міста питання.

 

Зазначимо, аби петицію розглянули у міськраді, вона має зібрати щонайменше 300 підписів протягом 14 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2023
08:20
31 березня 2023
16:13
12:14