Поділитись:

Прикордонники роз’яснили, в якому випадку чоловіки-чиновники можуть їхати до дітей за кордон

Субота, 28 січня 2023, 20:43
Прикордонники роз’яснили, в якому випадку чоловіки-чиновники можуть їхати до дітей за кордон

Згідно з постановою Кабміну, посадовці та держслужбовці чоловіки можуть виїжджати за кордон до своїх неповнолітніх дітей тільки якщо є батьками-одинаками, також виїзд посадовців можливий у разі смерті членів сім’ї за кордоном.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Виїзд за кордон народних депутатів та депутатів місцевих рад, суддів, прокурорів, державних службовців, заброньованих працівників та інших категорій осіб, може здійснюватись виключно у службове відрядження.

Передбачено низку винятків із правил та дозволено виїзд:

  • батькам-одинакам для відвідування дітей за кордоном;
  • для лікування за кордоном;
  • на підставі окремого рішення голови ДПСУ, у разі смерті членів сімей за кордоном.

Також змінами врегульовано порядок виїзду військовослужбовців, який здійснюється на підставі рішення міністра оборони або іншого керівника щодо виконання завдань у сфері безпеки і оборони".

У постанові Кабміну від 27 січня йдеться, що "у виняткових випадках пропуск через державний кордон жінки та/або чоловіка, який є одиноким батьком, з числа зазначених у цьому пункті осіб, які мають дитину/дітей віком до 18 років (включно), під час їх виїзду за межі України з метою відвідування таких дітей, які перебувають за межами України, або для супроводження таких дітей для виїзду за межі України здійснюється уповноваженими особами Держприкордонслужби за наявності відповідних підтвердних документів".

Водночас пропуск чиновників для лікування за кордоном дозволяється у супроводі одного з членів сім’ї першого ступеня споріднення.

Також зазначається, що голова Державної прикордонної служби може прийняти рішення про дозвіл на перетин державного кордону для посадовців у разі смерті за кордоном одного з членів сім’ї першого або другого ступеня споріднення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів