Поділитись:

У Луцьку муніципали змусили підприємців розчистити вулиці і збити бурульки

Вівторок, 17 січня 2017, 16:12

У зв'язку з погодними умовами і щоб забогіти нещасним випадкам, луцькі муніципали видали підприємцям перевірили, які підприєці розчищають вулиці і збивають бурульки з дахів.

Зокрема інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради 16 січня вжили термінових заходів на проспектах Відродження, Волі, Соборності, Президента Грушевського, вулицях Кравчука, Винниченка, Львівській, Рівненській, Дубнівській, Потебні, Лесі Українки щодо розчищення від снігу та ожеледі місць посадки-висадки пасажирів на зупинках громадського транспорту, прилеглих до приміщень територій та дахів будинків від бурульок, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

За результатами проведеного огляду вулиць міста муніципали видали 82 приписи з терміном виконання до 17 січня. Приписи отримали: суб'єкти господарювання, які мають торгові павільйони на зупинках громадського транспорту, аптеки, заклади громадського харчування, магазини та інші суб'єкти господарювання.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
04 серпня 2020