Поділитись:

У Володимирі безплатно стерилізують безпритульних тварин: куди звертатися

Четвер, 26 січня 2023, 18:46
У Володимирі безплатно стерилізують безпритульних тварин: куди звертатися

фото ілюстративне

У Володимирі безпритульних тварин можна записати на безплатну стерилізацію.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Володимирської міської ради.

У Володимирі, відповідно до програми регулювання чисельності безпритульних тварин на 2022-2024 роки, передбачається проведення комплексу заходів, направлених на зниження чисельності безпритульних тварин, зокрема шляхом стерилізації. 

Регулювання чисельності безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшими вакцинацією та ідентифікацією мікрочипами міжнародного стандарту ISO 11784/11785, кліпсуванням та поверненням тварини до ареалу попереднього перебування.

Стерилізація тварин проводиться на базі Володимирської міської державної лікарні ветеринарної медицини, що знаходиться на вулиці Кобзарській, 1.

Якщо у вашому дворі мешкають безпритульні тварини, якими ви опікуєтесь, можете звернутись до адміністратора муніципального реєстру за номером телефону 093 23 77 362, аби залишити заявку про необхідність стерилізації.

Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин, яка передбачає стерилізацію за кошти місцевого бюджету, можуть скористатись і власники домашніх тварин, які опинились у складних життєвих обставинах або ж належать до пільгових категорій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів