Поділитись:

Виробник F-16 готовий нарощувати виробництво для країн, які віддаватимуть літаки в Україну

П'ятниця, 27 січня 2023, 00:23

Американська компанія Lockheed Martin готова нарощувати виробництво F-16, щоб задовольнити попит серед країн, які могли б погодитися віддати свої літаки в Україну.

Про це заявив головний операційний директор Lockheed Martin Френк Сент-Джон, пише Громадське.

За його словами, компанія не бере безпосередньої участі в переговорах щодо можливого постачання військових літаків до Києва, водночас було «багато розмов про передання F-16 третіми сторонами», тобто реекспорт американських винищувачів в Україну.

Сент-Джон сказав, що компанія збирається нарощувати виробництво F-16 у місті Ґрінвіллі штату Південна Кароліна, щоб задовольнити попит «практично будь-яких країн, які вирішать передати [літаки] третім сторонам».

Уряд США повинен схвалити продаж або передання третім країнам винищувачів американського виробництва. Це означає, що європейські країни потребуватимуть політичної підтримки з боку адміністрації президента США Джо Байдена, щоб реекспортувати F-16 в Україну.

«Разом з нашими міжнародними союзниками та партнерами ми постійно спілкуємося з українцями щодо їхніх потреб і запитів. Наразі ми не маємо нічого оголосити щодо F-16», — сказав представник Міноборони США у коментарі виданню. 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:10
02 червня 2023
12:40
01 червня 2023
31 травня 2023
23:58