Поділитись:

«Росія готується до нового наступу»: Данілов вказав на першу ознаку

Неділя, 22 січня 2023, 19:45
«Росія готується до нового наступу»: Данілов вказав на першу ознаку

Росія, імовірно, готується до нового наступу. Першою ознакою є підвищення активності інформаційних атак.

Про це написав секретар РНБО Олексій Данілов у колонці для Української правди.

Данілов зауважив, що росіяни продовжують мріяти про захоплення Києва.

Але наразі, за його словами, для росіян завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, повна окупація українських Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. Чого, до слова, у них все ще не вдається.

"І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій. росія готується до наступу, першою ознакою якого згідно зі сталою тактикою, є реалізація активних інформаційних заходів", – йдеться в його колонці.

Секретар РНБО пояснив також, що перед бойовими діями, в хід йдуть інформаційні атаки: "Перед тим, як починають стріляти танки, в хід йдуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту".

Водночас Данілов наголосив, що Україна в лютому 2023 року – це зовсім інша країна, ніж та, що була в лютому 2022 року. Але, попри це, він зауважив, що не варто недооцінювати ворога, адже це смертельно небезпечно. За його словами, у росіян ще є великий ресурс живої сили, залишилися ще ракети і "тони воєнного заліза".  

Крім того, Данілов вказав, що росіяни все ж вчаться на помилках. 

"З нами безпрецедентна підтримка світу, єдиний Захід, багатомільярдна допомога і, найголовніше, український дух волелюбства і сформована політична нація, яка відчула смак перемоги. Але ще не час розслаблятися, попереду багато випробувань, крові, смертей і важкої праці", – підсумував секретар РНБО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів