Поділитись:

«Зажав» коньяк і шоколадку: біля Луцька чоловікові зламали ніс

Субота, 21 січня 2023, 10:50
«Зажав» коньяк і шоколадку: біля Луцька чоловікові зламали ніс

фото ілюстративне

У Луцьку чоловіка, який зламав ніс колезі, відправили на громадські роботи та зобов'язали сплатити 15 тисяч гривень моральної шкоди потерпілому.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 11 січня 2023 року.

Як зазначається в матеріалах справи, 19 жовтня 2022 року у приміщенні незданого в експлуатацію торгового центру «Baobab» у с. Рованці в ході словесного конфлікту лучанин кулаком вдарив колегу в обличчя. Це спричинило закритий перелом кісток носа зі зміщенням та садном в ділянці перенісся, які належать до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Проте у суді обвинувачений не визнав своєї провини. Зі слів чоловіка, він вдарив колегу з метою самозахисту, оскільки останній, на його думку, поводився агресивно, нападав на нього з канцелярським ножем та хотів заподіяти йому тілесні ушкодження.

Натомість постраждалий чоловік у суді розповів, що позичив канцелярський ніж в обвинуваченого, а коли віддавав, то він сказав купити йому шоколадку та пляшку коньяку. Чоловік відмовився, за що і отримав удар в обличчя. Та постраждалий все ж звертався до обвинуваченого, аби залагодити конфлікт мирним шляхом, але останній відмовився і почав погрожувати.

Через травму чоловік тривалий час лікувався, через що втратив роботу. Тож просив призначити обвинуваченому суворе покарання.

Зібрані докази підтвердили вину обвинуваченого.

Тож суд призначив йому покарання у виді  240 (двохсот сорока) годин громадських робіт, а також зобов'язав сплатити потерпілому 15 000 гривень моральної шкоди і 5000 гривень витрат на правову допомогу.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення через Луцький міськрайонний суд Волинської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів