Поділитись:

Американські аналітики спрогнозували, коли можна чекати наступу з Білорусі

П'ятниця, 20 січня 2023, 08:52

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) за аналізом дій двох союзних країн спрогнозували, що наступ росії з Білорусі більш імовірним може бути наприкінці 2023 року.

Високопосадовці Кремля продовжують проводити зустрічі на високому рівні з білоруським керівництвом, що може створювати умови для нападу росії на Україну з території Білорусі, хоча не обов'язково і не в найближчі тижні, – пише Українська правда. 

За оцінкою експертів інституту, найбільш «небезпечний сценарій дій нового нападу» росії на Україну з території Білорусі на початку 2023 року видається менш імовірним з огляду на поточну військову активність росії в Білорусі.

Новий «найнебезпечніший сценарій дій нападу» з Білорусі наприкінці 2023 року видається більш імовірним.

У той же час російські націоналістичні військові блогери продовжують критикувати ідею нападу російських військ на Україну з території Білорусі.

Експерти спостерігають, що Лукашенко продовжує балансувати проти Кремля, представляючи Білорусь як суверенну державу в рамках Союзної держави, де домінує росія. У заяві Лукашенка за підсумками зустрічі з Лавровим зазначено, що вони з Лавровим визначили невизначені галузі співпраці для «збереження суверенітету двох країн в усіх відношеннях».

Ця риторика узгоджується з давніми зусиллями Лукашенка, спрямованими на те, щоб уникнути передачі білоруського суверенітету структурі Союзної держави, в якій домінує Кремль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 березня 2023
25 березня 2023
24 березня 2023