Поділитись:

Колишній СБУшник розповів, чи живий Путін (відео)

Четвер, 19 січня 2023, 21:50
Колишній СБУшник розповів, чи живий Путін (відео)

Зеленський під час виступу на Українському сніданку в Давосі озвучив думку, що не зовсім впевнений, що Володимир Путін ще живий.

Про це йдеться в ефірі нового випуску програми «Прайм-Тайм» телеканалу «Конкурент ТV».

«Я не зовсім розумію, з ким говорити і про що. Я не впевнений, що той президент Росії, який іноді з’являється на хромакеї, що це він і є. Я не зовсім розумію, що він живий, або це він приймає рішення, або хто там приймає рішення. Що за коло осіб? В мене немає такої інформації»,  – сказав президент.

У ефірі програми колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак розповів, чи живий, на його думку, Путін.

«Я думаю, що живий, більш ніж живий», – каже Ступак.

Експерт вважає, що якщо припустити, що Путін помер і навколо нього зібралось його найближче оточення то вони можуть приховати цей факт лише короткий час, декілька днів. Проте, рано, чи пізно інформація почне розповсюджуватись. Також не варто забувати за діяльність іноземної розвідки, що зафіксує аномально високу кількість перемовин, які відбуваються в російських мережах.

Іван Ступак переконаний, що найпоказовіше питання – це питання розподілу влади серед російських еліт. Адже одні володіють силовими структурами, інші можуть фінансувати поточні потреби, а треті знають механізми керування країною. І їм або доведеться воювати між собою або домовлятись, що стане очевидним для багатьох.

Колишній СБУшник розповів, чи живий Путін (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів