Поділитись:

Депутат Волинської облради «забув» задекларувати майно на 8,5 млн грн

П'ятниця, 13 січня 2023, 12:23
Депутат Волинської облради «забув» задекларувати майно на 8,5 млн грн

Депутату Волинської облради повідомили про підозру у недекларуванні: він не вніс відомості про майно на близько 8,5 мільйона гривень.

Про це повідомили на сайті Національного антикорупційного бюро України.

«12 січня 2023 року НАБУ і САП повідомили про підозру депутату Волинської обласної ради у внесенні недостовірних даних до е-декларації за 2020 рік. Дії особи кваліфікували за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ).
За даними слідства, депутат не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік відомості про чотири транспортні засоби (один з них придбаний в декларованому році) і напівпричіп, що йому належали, на загальну суму понад 112 тис. грн», – повідомили у НАБУ.

Також депутат не вказав дані про належні його дружині корпоративні права у фермерському господарстві на суму 1,9 млн грн, і «забув» про власні зобов’язання перед цим господарством у зв’язку з невнесенням ним вкладу до статутного капіталу у сумі понад 4 млн грн.

Крім того, він не зазначив в декларації дані про продаж квартири, яку оформив на доньку з чоловіком, у сумі 2,5 млн грн.

Таким чином загальна сума незадекларованих відомостей становить близько 8,5 млн грн.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП здійснюють на підставі висновку НАЗК.

У НАБУ додали, що, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів