Поділитись:

Військову, яка народила малюка 1 січня у Луцьку, виписали з пологового (відео)

Середа, 04 січня 2023, 23:00

У Луцьку з пологового будинку 4 січня виписали додому військовослужбовицю Яну Болдирєву, яка першою в новому році народила первістка.

З породіллею Суспільному вдалося поспілкуватися в укритті пологового, де перебувала жінка з дитиною під час повітряної тривоги.

Родина Болдирєвих – із Луганської області. І мама, і тато новонародженого – військові. На Волинь приїхали шість років тому, бо, зі слів жінки, вважали, що тут безпечно жити і народити дитину. Хлопчика батьки назвали Орестом.

«Я вирішила дати таке ім’я і чоловіку теж сподобалось. Читала його значення – це той, хто стоїть на горі. Це українське ім’я. Мені сподобалося», – говорить Яна Болдирєва.

 

У пологовий приїхала зранку 1 січня, говорить породілля, та за декілька годин народила.

«Відчувала, що треба їхати ще о 12-тій ночі. Якось спочатку не поїхала, а коли зранку приїхала, то мені сказали, що вже у вас починається», – говорить жінка.

Під час пологів Яну підтримував її чоловік. Зі слів породіллі, партнерські пологи стали хорошим рішенням: «Я вважаю, що це дуже добре, коли поруч чоловік, якась підтримка від нього».

 

Під час повітряних тривог усі породіллі разом із персоналом пологового будинку перебувають в укритті, яке розраховане на 300 людей. Як розповів директор медзакладу Сергій Сябрук, в укритті є термоси, чай, кава та все необхідне.

«Пацієнти, які не ходячі, то ми вибираємо правило двох стін. Бо таких пацієнток не можна сюди перенести і не можна користуватися ліфтом. Якщо були б перебої зі світлом, то буде працювати дизельний автономний генератор. Якщо буде проблеми із теплом, то будемо підключати від цього генератора тепло», – додав керівник пологового.

Цьогоріч у Луцькому пологовому будинку, додав директор Сергій Сябрук, народилося восьмеро дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2023
19:25
20 вересня 2023
17:06
19 вересня 2023