Поділитись:

«Лукашенко відверто тролить Путіна», – політконсультант Дмитро Васильєв

Вівторок, 27 грудня 2022, 21:50

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну Білорусь використовується як майданчик актів агресії проти нашої країни: окупанти використовують білоруські військові аеродроми, навчальні військові полігони та зосереджують на території країни певні збройні угрупування армії рф.

Білорусь прямо не бере участі у військових діях проти України. Від 24 лютого у ЗМІ неодноразово підіймалось питання залучення армії рб до війни з Україною,проте Лукашенко знаходить важелі, аби максимально відтягнути такий розвиток подій.

Чому Лукашенко не наважується відкрито вступити у війну у новому випуску програми «Прайм-Тайм» на телеканалі КонкурентTV розповів політконсультант, президент Розвиткової агенції досліджень та аналітики «RADA» Дмитро Васильєв.

Експерт зазначив, що у Лукашенка є багато причин не йти на цей крок. По-перше, він є досвідченим політиком і відчуває, що росія у кінцевому результаті зазнає поразки, а ЗСУ довели усьому світу свою спроможність перемогти у цій війні.

«Бути разом із лузером Лукашенко не хоче. Він і так з лузером, і так допомагає росії, але вступати у цю війну і програти цю війну він точно не хоче», – каже Дмитро Васильєв.

По-друге, він розуміє, що народ Білорусі не хоче воювати проти українців. По-третє, усвідомлює, якщо він відправить своє військо на війну, то воно буде повністю розгромлене. У випадку втрати війська, Лукашенко залишиться беззахисним перед лицем як білоруського народу, так російських військових.

Також політконсультант поділився враженнями від спільної пресконференції Лукашенка і Путіна.

«Мені здалося, що Лукашенко відверто тролив Путіна. І Путіну було важко на цій пресконференції, він постійно тримав свої очі опущеними в стіл, інколи намагався через силу посміхнутися. Тому Лукашенко чим далі, тим відважніше поводить себе з президентом рф. Йому вже насправді менше цікава думка Путіна», – зазначає він.

Детальніше дивіться у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2023
20 квітня 2023
31 березня 2023
27 березня 2023
26 березня 2023
09 березня 2023
19 січня 2023
16 січня 2023
12 січня 2023
01 січня 2023
31 грудня 2022
25 грудня 2022