Поділитись:

Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото)

П'ятниця, 23 грудня 2022, 16:49
Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото)

Військові в Ківерцях за потреби можуть отримати гуманітарну допомогу.

Про це повідомили у міській раді.

Військові, які перебувають у відпустці вдома, регулярно звертаються до координаційного Центру при Ківерцівській міській раді для отримання гуманітарної допомоги особисто для себе та для бригади, що перебуває на фронті.

Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото) Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото) Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото) 

Серед речей, які видають у координаційному Центрі: теплі речі, шкарпетки, ковдри, спальні мішки, каремати, медичні засоби, продукти харчування, фільтри для води, засоби гігієни тощо.

Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото) Теплі речі, їжа та медзасоби: в Ківерцях військові можуть отримати гумдопомогу (фото) 

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися в приймальню міської ради. Інформацію щодо отримання допомоги можна отримати за номерами телефонів: 0961484690, 0500649685, 0937018204.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів