Поділитись:

На пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» тимчасово діє порядок живої черги

Вівторок, 20 грудня 2022, 10:38
На пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» тимчасово діє порядок живої черги

Упродовж чотирьох днів, із 20 грудня до 24 грудня, перетин кордону в пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ» буде здійснюватися в порядку живої черги (після закінчення черги з зареєстрованих 16 грудня.

Про це інформує Укртрансбезпека.

З 20 по 23 грудня водії та перевізники самі визначатимуть, коли їм зручно прибути до терміналу та стати в живу чергу.

Тимчасовий перехід до такого режиму необхідний для підготовки перезапуску сайту електронної черги та проїзду автомобілів, які раніше встали в чергу, але не встигли виїхати.

«Команда проєкту завершує роботи з відновлення основного та резервних серверів сайту echerha.gov.ua, який вийшов з ладу 16 грудня після тривалих перебоїв з енергопостачанням. Ми вже розгорнули системи в кількох різних цифрових центрах і працюємо над безпечним переносом даних для збереження кожного запису», – йдеться в повідомлення.

23 грудня о 09:00 запис в єЧергу на сайті echerha.gov.ua буде відновлено.

Найближча дата, на яку 23 грудня відкриється запис у загальній черзі - 25 грудня, 12:00; у черзі на ветеринарний контроль - 27 грудня, 12:00.

З 12:00 25 грудня проїзд у загальній черзі через пункт пропуску «Ягодин - Дорогуськ» буде виключно за записом на сайті echerha.gov.ua.

Нагадаємо: запис в електронну чергу перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» відкрився у неділю, 11 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів