Поділитись:

Анджеліна Джолі пішла з посади посла доброї волі ООН у справах біженців

Неділя, 18 грудня 2022, 00:10
Анджеліна Джолі пішла з посади посла доброї волі ООН у справах біженців

Голлівудська акторка, режисерка, фотомодель та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі залишила посаду Спеціального посланника Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Про це йдеться у спільній заяві УВКБ ООН та Джолі, – передає Укрінформ.

«Після більш ніж 20 років самовідданої роботи в Агентстві ООН у справах біженців та відстоювання прав і захисту вимушено переміщених осіб у всьому світі Анджеліна Джолі залишає посаду спеціального посланника УВКБ ООН, щоб займатися ширшим колом гуманітарних питань і питань прав людини», – йдеться в заяві.

У ній зазначається, що Джолі продовжуватиме працювати над розбудовою рівноправної, справедливої та інклюзивної міжнародної системи захисту прав біженців і вимушено переміщених осіб.

«Анджеліна Джолі дуже довго була важливим гуманітарним партнером УВКБ ООН. Ми вдячні їй за десятиліття служіння, її відданість і те, що вона зробила для біженців і людей, змушених тікати зі своїх домівок. Після довгої та успішної роботи з УВКБ ООН я ціную її бажання змінити свою роботу й підтримую її рішення. Я знаю, що проблема біженців залишиться близькою для неї, і впевнений, що вона з такою ж пристрастю й увагою працюватиме над ширшим колом гуманітарних питань. Із нетерпінням чекаю нашої подальшої дружби», – сказав верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

Джолі, зі свого боку, подякувала колегам із УВКБ ООН за успішну спільну роботу.

«У наступні роки я продовжуватиму робити все що в моїх силах, щоб підтримати біженців та інших переміщених осіб. Після 20 років роботи в системі ООН я відчуваю, що для мене настав час працювати по-іншому, безпосередньо співпрацюючи з біженцями та місцевими організаціями й підтримуючи їхні зусилля з пошуку рішень», – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів