Поділитись:

На Ковельщині не дотримуються графіку вимкнення світла – мер міста звернувся у правоохоронні органи (відео)

Вівторок, 06 грудня 2022, 21:51
На Ковельщині не дотримуються графіку вимкнення світла – мер міста звернувся у правоохоронні органи (відео)
Ковельський міський голова Ігор Чайка записав відеозвернення, у якому розкритикував графіки планових та стабілізаційних відключень електрики у місті.
За його словами, третій тиждень на Волині не дотримуються графіків.

«Є ряд питань, на які хотілось би почути відповіді. 6 грудня на Ковель подали 5 Мвт при тому, що область орієнтовно отримує 190 Мвт. Чому друге за чисельністю населення місто в області отримує менший ліміт електроенергії, ніж, наприклад, Ківерці? В чому тут справедливість? Чому заявлені Волиньобленерго графіки «чотири через чотири» працювали лише в суботу-неділю 3-4 грудня? Ми прекрасно розуміємо, що йде війна. Є ліміти на електроенергію. Ми, як і всі, готові проходити через ці обмеження. Але ковельчани чітко фіксують несправедливий розподіл!», – зауважив Ігор Чайка.

З його слів, понад 120 звернень на “Гарячу лінію” міського голови було лише 6 грудня.
«Повторюю! Люди готові терпіти, якщо цей розподіл справедливий! Але його немає! Є інформація, що ряд деревообробних підприємств поблизу Ковеля, користуючись корупційними зв‘язками, у час війни використовують ліміти, які мали б йти на обігрів осель, хоспісу, дитсадків та шкіл.
У мене запитання: невже світло і тепло для дітей, батьки яких воюють, менш важливе, ніж прибутки від деревообробки??? Так, бізнесу потрібно працювати, щоб підтримувати економіку. Але точно не за рахунок звичайних людей. Міський голова не має кнопки для вмикання електроенергії. Я не складаю графіків. Але сьогодні використовую своє право вийти в публічний простір і в такий спосіб захистити інтереси громади, коли інші способи не діють», – сказав Ковельський міський голова.
 
Він звернувся з офіційним листом в правоохоронні органи, до обласної військової адміністрації з вимогою негайно розібратися з цим питанням.
 
Надрукувати
мітки:
коментарів