Поділитись:

У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео)

Вівторок, 06 грудня 2022, 09:37
У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео)

У Луцьку впродовж тижня демонтують двадцять п'ять білбордів, які простояли у місті понад два десятки років.

Про це розповів директор комунального підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальський, інформує «Суспільне».

Рішення про демонтаж 25 великогабаритних засобів зовнішньої реклами ухвалили члени виконкому Луцької міської ради 23 листопада цього року. Роботи розпочали у понеділок, 5 грудня, на проспекті Соборності,

«Можна собі уявити, що за 20 років стається з конструкцією. Це по-перше, а по-друге – багато рекламних щитів стоять пусті, борди стоять обдерті, візуально непривабливі, а постери засмічують прилеглу територію, лежать на дорогах», – зазначив Олександр Ковальський.

Демонтаж бордів із зовнішньою рекламою розпочали на проспекті Соборності. Робітник Сергій каже: рекламний щит важить орієнтовно пів тонни. Демонтувати його не важко, мають з собою спеціальне обладнання. Швидко працювати заважають лише вітер та холод.

Директор «Луцькреклами» каже: демонтаж білбордів на вулицях Луцька триватиме упродовж тижня. Кількість таких засобів зовнішньої реклами в місті буде зменшуватися і надалі.

Лише за останній рік в обласному центрі знесли більше сотні рекламних конструкцій, – каже Олександр Ковальський. І додає: рекламна галузь не є бюджетоутворюючою.

У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео)

У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео)У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео)У Луцьку демонтують 25 старих білбордів (фото, відео) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів