Поділитись:

СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)

Понеділок, 05 грудня 2022, 13:17
СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)

Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ «МП» у Полтавській області.

Йдеться про Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ та єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ, повідомили на фейсбук-сторінці СБ України.

СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)

Заходи проводяться спільно з Національною поліцією у межах системної роботи Служби безпеки України з протидії підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

Враховуючи збройну агресію РФ, ці заходи проводяться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад як осередку «русского мира» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які, можливо, причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

«Вкотре наголошуємо: у своїй діяльності СБУ діє виключно в межах Конституції України та чинного законодавства, а також з повагою ставиться до прав кожного громадянина на свободу вибору віросповідання і світогляду», – підкреслили у пресслужбі СБУ.

СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео)СБУ прийшла до УПЦ «МП» на Полтавщині: шукають «русскій мір» (фото, відео) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів