Поділитись:

Маленькі волиняни побачили, як виготовляють іграшки (фото)

Субота, 03 грудня 2022, 22:09

У п'ятницю, 2 грудня, понад 40 школярів та дітей ВПО з Хорлуп та Пальче відвідали компанію «Тигрес» – місцевого виробника іграшок та профілактичну пожежно-технічну виставку ДСНС.

Про це повідомляють на сайті Підгайцівської громади.

 

Пізнавальну та захоплюючу подорож у країну створення іграшки для школярів провела Надія – менеджер з реклами відділу маркетингу компанії.

Малеча мала змогу поринути у сам процес виробництва м'якої іграшки, від дизайнерського задуму, пройшовши всі етапи та на власні очі побачивши організацію роботи та процес виготовлення, відвідавши швейний, вишивальний цехи, дільницю наповнення, декору, склади.

Захопливо діти розглядали сам процес наповнення м'яких та обладнання для виробництва пластмасових іграшок.

Кожен міг придбати собі іграшку на згадку.

 

Наступним етапом екскурсійної програми для школярів була виставка пожежно-рятувальної служби ДСНС України у Головному управлінні ДСНС у Волинській області. 

Екскурсовод розповіла дітлахам про відповідальну роботу пожежників, історію розвитку пожежної справи Волині, про роботу диспетчерської служби 101, про будову вогнегасників, приладів охоронно - пожежної сигналізації, про всі засоби гасіння, наголосили на правилах пожежної безпеки та надали багато іншої корисної інформації.

По завершенню зустрічі поліцейські офіцери Підгайцівської громади подарували дітлахам світловідбивні елементи для поліпшення безпеки руху у вечірній час та розповіли як правильно ними користуватися.

Захід організовали за ініціативи поліцейських офіцерів громади, служби у справах дітей, спеціаліста з безпеки освітнього середовища Наталії Матвіюк. Підгайцівською сільською радою були придбані світловідбивні наліпки та браслети для дітей.

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 червня 2023
08 червня 2023
07 червня 2023
14:00
05 червня 2023
02 червня 2023
01 червня 2023
31 травня 2023
30 травня 2023