Поділитись:

У Луцькому районі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя Михайла Приступи (відео)

Субота, 03 грудня 2022, 10:07

У селі Княгининок Луцького району 2 грудня відкрили меморіальну дошку полеглому військовому Михайлу Приступі, який загинув 5 березня в боях під Ірпінем на Київщині.

Про це розповіла мама захисникам Лариса Приступа, – йдеться в сюжеті Суспільного.

Розмістили дошку пошани на будівлі школи, у якій навчався Михайло.

Меморіальна дошка, присвячена Михайлу Приступі, на будівлі його рідної школи у селі Княгининок Луцького району><span class=Меморіальна дошка, присвячена Михайлу Приступі, на будівлі його рідної школи у селі Княгининок Луцького району
 

Як розповіла мама Михайла, коли він загинув, йому було 27 років.

«Йшла колона техніки на останньому мосту і вони були в засідці, і так вийшло – всі живі, а йому прилетіло», – зазначила жінка.

Мама загиблого захисника Лариса Приступа><span class=Мама загиблого захисника Лариса Приступа
 

З її слів, син брав участь у Євромайдані. Після вторгнення російських військ Михайло хотів воювати на фронті, однак його не брали. Бойовий досвід отримав у лавах Добровольчого Українського корпусу, – каже Лариса Приступа.

«Пройшов Широкине, Водяне, був до 2017 року. З 2019 року не зміг просто бути тут. Підписав контракт з 503 батальйоном морської піхоти, в жовтні цього року мав закінчитися контракт», – розповідає мама захисника.

Брат загиблого Максим Притула зазначив, що Михайло був, як усі інші хлопці, але Майдан його змінив. 

«Війна його змінила. Він став більш серйозним. Війна його розкрила, як людину», – каже  Максим.

Максим Приступа – брат загиблого бійця><span class=Максим Приступа – брат загиблого бійця
 

Батько загиблого бійця не зміг приїхати на відкриття меморіальної дошки, бо нині теж захищає Україну у лавах Збройних сил.

На відкриття меморіальної дошки приїхала Єлена Ланівська, дівчина була нареченою Михайла. Вона родом з Чернівців, нині дівчина служить у Збройних силах України.

Єлена Ланівська – колишня наречена загиблого бійця Михайла Приступи><span class=Єлена Ланівська – колишня наречена загиблого бійця Михайла Приступи
 

«Після прощання, я зрозуміла, що мені дуже важко повернутися в Чернівці, і я залишилася в Києві, займалася волонтерством. Вже влітку я пішла по мобілізації до лав Збройних сил», – розповіла Єлена Ланівська.

Близькі та знайомі загиблого бійця на відкритті меморіальної дошки><span class=Близькі та знайомі загиблого бійця на відкритті меморіальної дошки
 

Вшанувати пам’ять Михайла Приступи прийшли рідні, друзі та односельці. Вчителька Михайла Ольга Яковлюк згадує його, як активного учня: «Міша був високим хлопчиком, сидів він ось на цих партах. Він був надзвичайно активним, він кругом був першим, він завжди у всьому брав участь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 лютого 2023
31 січня 2023
30 січня 2023
11:48