Двоє «заслужених» і один «міжнародник»: волинські спортсмени-веслувальники стали майстрами спорту (фото)

Волинські спортсмени-веслувальники Юрій Вандюк та Андрiй Рибачок стали Заслуженими майстрами спорту України, а Павло Борсук – Майстром спорту міжнародного класу.

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОВА.

Сьогодні, 2 грудня 2022 року, заступник голови Волинської ОДА Юрій Гупало та голова облради Григорій Недопад вручили спортсменам відповідні посвідчення.

Юрій Вандюк та Андрiй Рибачок стали Заслуженими майстрами спорту України.

А Павлу Борсуку присвоєно почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Начальник управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук зазначив, що хлопці – спортсмени змінного складу відділення веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Члени збірної національної команди України. Багаторазові переможці та призери чемпіонатів і кубків світу, Європи та України. А Юрій Вандюк ще брав участь в ХХХІІ Олімпійських іграх.

Чемпіони є вихованцями Заслужених тренерів України, кращих тренерів Волині з олімпійських видів спорту за підсумками 2021 року – Федора Семенюка та Василя Прохорука.

Під час зустрічі присутні ще раз переглянули переможні кадри проходження дистанцій спортсменами у цьому році. Зокрема, Павло Борсук під час змагань у Сербії став чемпіоном Європи серед молоді на дистанції С-2 1000 метрів та срібним призером чемпіонату світу серед молоді на дистанції С-2 1000 метрів в Угорщині.

А Юрій Вандюк та Андрій Рибачок стали бронзовими призерами чемпіонату світу на дистанції С-4 500 метрів в Канаді.