Поділитись:

Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)

П'ятниця, 02 грудня 2022, 09:56
Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)

Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» на честь День Збройних сил України вже скоро, який відзначають 6 грудня.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗС України.

Укрпошта анонсує вихід нових поштових марок – «Зброя Перемоги», щоб подякувати ЗСУ за їхню стійкість, міць та відвагу. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

«З перших днів повномасштабної війни Збройні Сили України застосовують на полі бою зброю як вітчизняного, так і закордонного виробництва, яка в руках українських воїнів щодня наближає Україну до Перемоги», – йдеться у дописі. 

Марковий аркуш «Зброя Перемоги» складатиметься з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: 

  • «Вільха» – реактивна система залпового вогню, призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки (Україна).
  • «Нептун» – протикорабельний ракетний комплекс наземного базування з протикорабельними крилатими ракетами, призначений для ураження бойових кораблів (Україна).
  • «Стугна-П» – переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження рухомих та нерухомих броньованих цілей (Україна). 
  • «Байрактар ТБ2» – безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту (Туреччина). 
  • FGM-148 «Джавелін» – переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження бронетехніки, укріплень на землі, а також деяких літальних об'єктів (США).

Тираж маркового аркуша – 200 000 примірників. Вартість маркового аркуша – 90 грн, з яких 18 грн – благодійний внесок.  Номінал кожної марки – U (12 грн), відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.  

Придбати поштовий випуск «Зброя Перемоги» можна буде з 6 грудня, Дня Збройний сил України, у міських відділеннях Укрпошта по всій країні та онлайн-магазині компанії.

На продаж конверта «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше двох на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок.

З 1 грудня відкрите передзамовлення на набір «Зброя перемоги», який можна придбати перейшовши за посиланням.

Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото)Укрпошта випустить набір «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів