Поділитись:

Майже мільйон переглядів зібрав хлопчик з Ковеля, який заспівав в укритті (відео)

Середа, 30 листопада 2022, 17:40

Нещодавно на сторінці Ковельської міської ради у фейсбук було розміщене коротеньке відео, на якому учень ліцею №7 Марк Величко в укритті співає пісню “Гуцулка Ксеня”. Це відбувалось під час візиту у Ковель мера Шамблі, нового міста-партнера Ковеля з Америки.

Про це пишуть на сайті Ковельської міської ради.

 

«І якою несподіванкою стало для нас і для Марка, коли цей коротенький ролик переглянуло понад 900 тисяч людей. Він отримав 41 тисячу вподобайків і 700 коментарів. Люди розсипались у компліментах нашому юному даруванню», – йдеться у повідомленні.

Люди пишуть:

– Моя улюблена пісня! Марку, ти дуже великий молодець! Наше майбутнє- наші неймовірні, сміливі, розумні діти.

– Як можна поставити на коліна цей народ? Ніколи! Такі діти талановиті! Дякуємо батькам за сина!

– Наші діти – наша гордість. Марку, ти дуже талановитий хлопець. В тебе велике майбутнє, як і в нашої країни. Ми переможемо, і Марк буде збирати аншлаги на своїх концертах.

– Горда за наших дітей і молодь На їх долю припала така страшна війна. Вони одразу стали дорослими. Так тримати, юначе!

– Боже, як жаль наших діток, що змушені пізнати страхи війни. Я пишаюся Вами, Вашим патріотизмом, любов’ю до нашої неньки України. Здоров’я зичу, миру. Дякую за гарну пісню.

 

 

Також пісня у виконанні Марка в укритті лягла в основу телевізійного сюжету, який вийшов на американському телебаченні На сьогодні на сторінці у Фейсбук міської ради він набрав 90 тисяч переглядів.

Мама хлопця Юлія Величко розповіла, що син дуже любить співати.

“Марк дуже любить співати, займається вокалом у Руслани Шацької. Також навчається грі на гітарі. У нас вся родина співуча. Завжди свята завершуються у нас піснями” – розповідає пані Юлія.

Мама Марка каже, що теж у цей час була в укритті. І коли пауза затягнулась, вчителька запропонувала поспівати.

І відразу виникла ідея розпочати цей імпровізований концерт з “Гуцулки Ксені”. Юлія зізналась, що це її улюблена пісня у виконанні Марка і вона його просить її поспівати, коли часом на душі буває сумно.

Марк каже, що мріє бути програмістом та хоче співати.

«Я, звичайно, був задоволений і здивований. Не очікував, тому що й заспівати можу ще краще, але людям, напевне, сподобалось. І ще – не повинні діти співати в бомбосховищах, і сидіти в них не повинні. З батьками перечитав коментарі і вдячний кожному за теплі слова та побажання. Це надихає», – каже хлопець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 січня 2023
30 грудня 2022
14 грудня 2022
13 грудня 2022
08 грудня 2022
29 листопада 2022
15 листопада 2022
14 листопада 2022
11 листопада 2022
02 листопада 2022
23 жовтня 2022
10 жовтня 2022
04 жовтня 2022
26 вересня 2022