Поділитись:

Україна втратила у війні 100 тисяч військових, – глава Єврокомісії (відео)

Середа, 30 листопада 2022, 12:05

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн виступила зі зверненням, у якому навела оцінку втрат України у війні проти РФ у 100 тисяч військових та 20 тисяч цивільних.

Про це повідомляє «Європейська правда».

У середу, 30 листопада, Фон дер Ляєн присвятила звернення плану конфіскації заморожених російських активів та створенню спецтрибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України.

«Вторгнення Росії в Україну принесло смерть, спустошення та невимовні страждання. Усі ми пам’ятаємо жахи Бучі. За оцінками, на сьогодні загинули понад 20 тисяч мирних жителів і 100 тисяч українських військових», – сказала президентка Єврокомісії.

Вона заявила, що росія повинна заплатити за свої жахливі злочини, в тому числі за злочин агресії проти суверенної держави.

Президентка Єврокомісії зазначила, що ЄС пропонує створити спеціалізований суд за підтримки ООН для розслідування та судового переслідування злочину агресії росії.

Фон дер Ляєн також повідомила, що Брюссель разом із партнерами розробить план конфіскації заморожених російських активів, щоб потім передати їх на відбудову України та для компенсації збитків, завданих війною РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023
14:27