Поділитись:

У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото)

Понеділок, 28 листопада 2022, 19:37
У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото)

Служба безпеки у взаємодії з Державним бюро розслідувань викрила ще трьох зрадників під час стабілізаційних заходів у звільнених районах півдня України.

Про це інформує Служба безпеки України.

Під час окупації Херсона вони приєдналися до лав створеного агресором «управления службы исполнения наказаний по Херсонской области».

Перебуваючи на «посадах», виконували завдання кремля щодо придушення руху опору та проведення масових репресій на території регіону.

У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) 

Встановили, що вони особисто здійснювали «прийом» до окупаційного «СІЗО» викрадених місцевих жителів і незаконно тримали їх під вартою у камерах з нелюдськими умовами.

За даними слідства, поплічниками агресора виявились посадовці Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Серед них – виконувач обов’язків керівника місцевого слідчого ізолятора та його заступник з оперативної роботи.

У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) 

Саме після захоплення Херсона один добровільно погодився стати «помощником начальника по работе с общественностью», а інший ˗ «старшим оперуполномоченным» у складі вже карального органу рф.

З «ними» була ще оперуповноважена по боротьбі з незаконним обігом наркотиків пенітенціарної установи, яка на початку повномасштабного вторгнення приєдналась до лав окупаційної адміністрації.

Після звільнення обласного центру вони намагалися переховуватись і тим самим уникнути правосуддя.

Однак їм це не вдалося. Співробітники СБУ своєчасно викрили зрадників, встановили їхнє місцезнаходження і затримали.

Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Вирішують питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) У Херсоні затримали зрадників, які катували українців в окупаційному «СІЗО» (фото) 

Санкція статті передбачає покарання до 15 років або довічне ув’язнення. Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушень.

Заходи із викриття зрадників проводили співробітники СБУ Херсонської області спільно з Державним бюро розслідувань за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів